• Joga
  • Joga
  • Joga

Szkoła jogi jest miejscem, w którym każdy ma szansę zadbać o zdrowie, harmonijny rozwój i relaks. Dlatego staramy się zachowywać ciszę podczas zajęć jak i pomiędzy nimi.

Podczas trwania zajęć szatnia jest zamknięta, więc jeśli przyszedłeś/aś na zajęcia przed czasem zapraszamy do naszej poczekalni.

Nie spóźniamy się na zajęcia, a jeśli tak się zdarzy, to dołączamy do grupy starając się nie zaburzać skupienia praktykujących.

Staramy się przychodzić na tyle wcześniej przed godziną rozpoczęcia zajęć, aby mieć czas na przygotowanie sobie potrzebnych pomocy.

Ćwiczymy boso - można zabrać na salę skarpetki- mogą się przydać podczas ćwiczeń relaksacyjnych. Na salę wchodzimy bez obuwia- zostawiamy je w szatni.

Wybieramy zajęcia zgodnie z naszym doświadczeniem w praktyce jogi (zobacz: plan zajęć/opis grup).

Przed zajęciami staramy się nie jeść (najlepiej ostatni lekki posiłek przed praktyką zjeść minimum półtorej godziny przed zajęciami).

Podczas zajęć nie rywalizujemy. Istotą praktyki jogi jest indywidualna praca nad sobą. Każdy z nas jest inny, mamy różną elastyczność i ogólną wydolność organizmu. Dlatego skupiamy się na własnych możliwościach i regularnie praktykując zwiększamy ich zakres.

Na naszej sali znajduje się wszelki potrzebny do praktyki sprzęt (maty, wałki, paski, klocki, koce, krzesła, liny). Jeśli wolisz praktykować na swojej macie, to po prostu przynoś ją ze sobą.

Jogę najlepiej praktykuje się w wygodnych ubraniach przeznaczonych do ćwiczeń, takich, które nie krępują ruchów.